Strona główna » O nas

O FIRMIE

ESSLAR THE INTERNATIONAL ENGINEERING AND SERVICES FIRM

Jesteśmy zlokalizowaną w Polsce spółką o ponad 10 letnim doświadczeniu w obszarze projektowania i zarządzania procesem budowlanym, z pełnym wykorzystaniem technologii Building Information Modeling. Nasi inżynierowie, zdobywali doświadczenie na wielu rynkach państw europejskich i krajów bliskiego wschodu, realizując projekty w różnych specjalnościach w sektorach energetycznym, budowlanym, oraz przemyśle offshorowym.

Dokumentacja szyta na miarę

W zależności od indywidualnych oczekiwań inwestora, dostarczane przez nas projekty charakteryzują się różnym stopniem szczegółowości począwszy na koncepcji ideowych, po rysunki warsztatowe niezbędne przy prefabrykacji stali.  Staramy się aby przygotowane opracowania w sposób interaktywny wykorzystywane były w toku budowy nie tylko w formie rysunkowej ale i trójwymiarowej poprzez łączenie ich z systemami skaningu laserowego, kamer oraz pozycjonowania satelitarnego. Jesteśmy przekonani, że bez użycia trójwymiarowych modeli w toku budowy wiele inwestycji nie mogłoby powstać.

14
CKK JORDANKI, TORUŃ, POLSKA (2014) – Budowa sal koncertowych

Niezależnie od wielkości inwestycji, kompleksowo podchodzimy do powierzonych nam zadań. Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy technicznej umożliwia nam realizację nietuzinkowych i często skomplikowanych projektów nie tylko pod względem inżynierskim, ale i systemowym.

Oferujemy pomoc klientom w wejściu na dany rynek, a następnie przygotowanie inwestycji poczynając od planowania koncepcyjnego, przez studia wykonalności, dokumentację ofertowo-przetargową, projektowanie oraz ostatecznie przygotowując do komercjalizacji obiektu. 

Obecnie jednym z głównych pól naszej działalności jest branża energetyczna i nieruchomości komercyjnych, zlokalizowanych nie tylko w Polsce ale i za granicą. Niedobór nieruchomości i wzrost popytu na wysokiej jakości obiekty doprowadził do szybkiego rozwoju wszystkich sektorów nieruchomości. Niekiedy prowadząc także do znacznego wzrostu cen powierzchni mieszkalnych i biurowych, które na terenie Oslo / Norwegia w roku 2016 były rekordowo wysokie.  

ESSLAR - Biuro projektowe Warszawa
ADGAR WEST PARK, WARSZAWA, POLSKA (2015) – Budowa antresoli o konstrukcji stalowej w istniejącym budynku biurowym

ESSLAR jako partner inwestora realizującego projekt budowlany pomaga w podejmowaniu najlepszych decyzji oraz we wdrażaniu nowatorskich choć sprawdzonych rozwiązań. Z uwagi na zlokalizowanie firmy na ścianie wschodniej Polski jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne stawki usług jak również ceny konstrukcji, realizowanych w ramach stworzonego w regionie konsorcjum firm wytwórczych.

Realizacja projektu budowlanego za pomocą metody podstropowej. Biuro projektowe Warszawa.
NOWY SEZAM, WARSZAWA, POLSKA (2016)

Biuro Projektowe Warszawa – dedykowana obsługa stolicy

ESSLAR Biuro Projektowe Warszawa jest wydzieloną jednostką obsługującą w szczególności inwestycje zlokalizowane na terenie miasta stołecznego i jego bliskich okolic. Dzięki skoncentrowniu się na danym obszarze Biuro Projektowe Warszawa umożliwia klientom uzyskiwanie aktualnej informacji m.in. o cenach lokalnych, wpływających na koszt realizacji inwestycji, w trakcie tworzenia projektu.

Silos
SILO, ERWITTE, NIEMCY (2020)

ROZBUDOWA TERMINALU PRZEŁADUNKOWEGO GAZÓW SKROPLONYCH

O nas

Plan przebudowy i rozbudowy terminalu gazowego spowodował konieczność dostawy konstrukcji stalowych, uprzednio sprefabrykowanych do montażu w części pompowni. Po zakończeniu realizacji inwestycji zamieścimy  fotorelację z jej przebiegu. 

UROCZYSTE OTWARCIE SAL KONCERTOWYCH CKK JORDANKI

jord

To wielofunkcyjny obiekt, w którym mogą odbywać się m.in. koncerty, widowiska teatralne, targi i konferencje. W związku z dostarczaniem przez spółkę dokumentacji konstrukcyjnej dla największego budynku – M3, prezentujemy krótką fotorelację z realizacji tej ciekawej inwestycji.

INAUGURACJA DZIAŁALNOŚCI CAMPUSU W ADGAR WEST PARK

20160609_170611

Właśnie dobiegła końca budowa antresoli konstrukcji stalowej dzielącej niewykorzystane piętro kompleksu Adgar West Park w Warszawie. Jako wykonawca dokumentacji konstrukcyjnej dla tego projektu prezentujemy sposób na dodatkową przestrzeń biurową. 

ESSLAR Civil Engineering™
ESSLAR International Broker Sp. z o.o.
ul. Północna 23, 21-500 Biała Podlaska
tel.: 22 247 25 90, fax: 22 486 32 87
e-mail: office@esslar.com
https://www.esslar.com
Sąd Rejonowy w Lublinie
XI Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS: 0000288510
NIP: 537 24 75 765

tekst alternatywny

Offshore days ONS 2018