Strona główna » O nas » Kariera » Oferty pracy

PRACA W ESSLAR

OPERATOR BIM

Jesteśmy zlokalizowaną w Polsce spółką o ponad 10 letnim doświadczeniu w obszarze projektowania i zarządzania procesem budowlanym, z pełnym wykorzystaniem technologii Building Information Modeling.

Nasi inżynierowie, zdobywali doświadczenie na wielu rynkach państw europejskich i krajów bliskiego wschodu, realizując projekty w różnych specjalnościach w sektorach energetycznym, budowlanym, oraz przemyśle offshorowym.

Opis stanowiska:

Staniesz się częścią zespołu projektowego a twoja praca będzie polegać na bezpośrednim uczestnictwie w pracach projektowych w branży konstrukcyjnej wykorzystując krajowe oraz zagraniczne normy projektowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki będą obejmować wsparcie projektanta konstrukcji w przygotowaniu:

     – modeli obliczeniowych konstrukcji

     – rysunków zbrojenia w konstrukcjach żelbetowych

     – rysunków konstrukcji stalowych

Wymagania:

     – jesteś wykształconym na politechnice inżynierem o kierunku budownictwo

     – potrafisz w sposób biegły obsługiwać oprogramowanie do projektowania i wykonywania obliczeń BIM

     – jezyk angielski nie jest dla ciebie przeszkodą

Oferujemy:

     – pracę w międzynarodowym środkowisku z wykorzystaniem najnowszych narzędzi projektowych

     – swobodne kształtowanie godzin pracy

     – atraktycjne wynagrodzenie

ESSLAR Civil Engineering™
ESSLAR International Broker Sp. z o.o.
ul. Północna 23, 21-500 Biała Podlaska
tel.: 22 247 25 90, fax: 22 486 32 87
e-mail: office@esslar.com
Sąd Rejonowy w Lublinie
XI Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS: 0000288510
NIP: 537 24 75 765

tekst alternatywny

Offshore days ONS 2018